| Marina_9833 a întrebat:

Hey! Stiti cumva daca sunt prin Bucuresti centre de colectare pentru copiii nevoiasi sau daca exista campanii in acest scop? Mama are foarte multe hainute de la fratele meu (aproape 3 ani) si nu ar vrea sa le arunce, pentru ca sunt atatia copii care chiar au nevoie de niste hainute. daca stiti unde am putea merge sa le donam va rog sa-mi spuneti. Multumesc!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In eventualitatea in care nu gasesti un asemenea centru, poti oferi hainitele la persoanele alese de catre tine dupa ce-ti postezi oferta pe site-ul www. lucrurigratis.ro Despre cum functioneaza sistemul, ai detalii aici :http://www. lucrurigratis.ro/Node. aspx? NodeId=162

mira
| mira a răspuns:

Astazi am donat si eu niste hainute la o fundatie "Suflet de copil"ce functioneaza langa Selgros Bucuresti Pantelimon.Astept un mesaj ca sa dau nr.de telefon al fundatiei.La nevoie se poate deplasa cineva de acolo intr-un punct din Bucuresti.