| Calli a întrebat:

Am ca telefon Allview P5 mini si imi doresc sa schimb scrisul cum ar fi ( comic sans mersi ) am luat dp market programe dar nu inteleg dc nu merge, si cum pot sa fac poza la telefon intelegeti voi. Dau funda + vot!

2 răspunsuri:
| paulpetrolistu a răspuns:

Pai depinde ce telefon ai

| RamonaRebecca a răspuns:

Ca sa faci poza la telefon, trebuie sa apesi pe butonul din mijloc si butonul de blocare ( semultan ), dar asta merge doar la telefoanele originale, care nu sunt copii. Si la scris, chiar nu stiu. Eu incerc sa vad daca merge aplicatia Script FFT.
Sper ca te-am ajutat. Pa!