| EuSiCuMine_5982 a întrebat:

Hey TPU!happy Am nevoie urgenta de ajutor straight face
Cand aprindeam messu` imi aparea o chestia cu blogul cautat nu a fost gasit, fara sa apas pe nimic si nu puteam sa i`au mouseul dp el straight face
Dar acum am vazut ca nu e de la mess, si cand aprind calculatorul apare dar nu imediat straight face
pLz ajutati`ma [-o< Funda love struck

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil din cauza windows-ului nereinstalathappy Sau din cauza Driver-ului, este prea full, sau pur si simplu dezactiveaza-ti si reinstaleaza din nou messul iar daca problemele persista incearca cu o alta varianta de messenger sau chiar cu reinstalareaza windows-ului si apoi garantat nu vei mai avea probleme.Baftahappy!

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Refa windows-ul

| Laurici :x a răspuns:

Ai un virus sau mai multi in pc... instaleaza-ti un antivirus, altul daca ai deja, iti recomand avg