| Angelique1 a întrebat:

Am o intrebare care ma tot,, macina"si as vrea sa ma ajutati(dau funda)ce poti sa faci cu o tableta? la ce te ajuta etc.Am cautat pe net dar nu am gasit nici o explicatie detaliatasad

please help me:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey salut! Eu am tableta si iti voi explica serios la ce te ajuta. Poti face poze, poti suna, te poti juca jocuri foarte performante, poti citi carti (asta nu poti face pe smartphone), poti vedea filme etc. Mai simplu, este un laptop mai mic si cu touch. Eu mi-am luat tableta din America, unde a fost mult mai ieftina decat aici ( 300 de dolari ), insa iti spun ca merita. Daca ai fi draguta sa imi dai fundita ti-as fi recunoscatoare. pup dulcik :X

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te dai marelaughing asa fac eu laughing

| tensazangetsu a răspuns:

Tableta...cu dinsa te poti da mare si cam atit in rest nu-s mari diferente intre tableta si un smartphone

| Mufiiinel a răspuns:

Am tableta. pai ea este buna in general pentru jocuri, asta e punctul ei forte. adica e un laptop mai mic. dar iti poti pune cartela deci poate fi folosita ca telefon. dar e cam ciudat, adica pana mea, cum raspunzi la 'tableta' pe strada?! te vede lumea. ti-o poate fura. ma rog, vad ca esti fata deci ti-o poti pune intr-o geanta. poti trimite mesaje (daca ai cartela in ea). nu stiu, eu ma joc pe ea si cam atat. dar eu te sfatuiesc sa iti iei un telefon mai performant decat o tableta, regret ca am cumparat-o. si ce am scris aici e valabil pentru toate tabletele. funda? puppy dog eyes. ti-am spus din proprie experienta. haaai fundita ca m-am deranjat sa-ti explicbatting eyelashes

| Calinescu_Catalin_Marian_1983 a răspuns:

Deci buna in primul rand, tableta te ajuta la multe chestii, ca de exemplu: sa te joci, sa teuiti la pornosaguri, sa desenezi si in principal la autoaparare. Si sa iti explic si de ce te ajuta si la autoaparare ca poate o sa ma intrebi si asta. Deci o scoti din geata, poseta, rucsac sau mai stiu eu pe unde tii sau vrei sa tii tableta sau poate o lasi inauntru ca nu vrei sa o vada si altii. Dar acum sa trec la subiect, instalezi un shooter si cand te ataca infractoru sau suspectu dai play la game alegi arma care o vrei si il ameninti pe suspect. Cam atata despre tableta si la ce foloseste ea.