| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema :-(. De fiecare data cand incerc sa deschid un link nu merge. Imi apare o fereastra. Scrie: " This file does not have a program associated with it for performing this action. Create an association in the Folder Option control panel ". Am incercat sa rezolv problema. Adica a selectat ce e acolo in folder optionslaughing. dupa un alt pc si tot nu merge. HELP! Sper ca m-am facut inteleasa kiss!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa zic direct la subiect?straight facecand sunt pe mess si cei din lista pun statusuri si atasaza si un link. Atunci nu pot eu sa deschid linkurile. in rest din cate am vazt merge.thinkinghappy

| idi0t a răspuns:

Depinde pe ce este linkul respestiv,daca este o simpla pagina web nu cred ca ai fii avut problema asta,cred ca linkul respectiv incerca sa deschida o anumita aplicatie cu o extenise(.exe,.pdf.,.sfw. etc., etc)iar tu nu ai un program dedicat pentru a deschide acest tip de aplicatii, sau antivirusul iti blocheaza accesul considerand aceea aplicatie un virus sau o amenitare pentru sistem