| PufulethePuffy a întrebat:

cum pot face videoclipuri pe melodii... daca trebuie vreun program descarcat sitit de unde l-as putea descarca? FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| keytao a răspuns:

Acesta :
Photodex ProShow Gold
http://www.mediafire.com/? nex7cu5c6f43qxu

3 răspunsuri:
| akaa a răspuns:

Program : moviemaker
funda? big grin

| razvirzi a răspuns:

Eu folosesc proshow gold versiunea portabila, nu scade nici la calitate si este usor de folosit. insa nu mai stiu de unde l-am luat.

dar sa fie varianta portabila pentru ca la cea normala o sa iti apara o bara pe care scrie ceva tot filmuletul daca nu cumperi licenta.

| cristinasufletzel a răspuns:

Exista în fiecare calculator (eu așa știu), Windows movie maker. Caută cu un search. Succes!