| TicTac_3711 a întrebat:

De fiecare data cand vreau sa raspund la o intrebare, putin mai jos imi scrie : "Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici", dau click, si nu primesc nimic pe e-mail, ce e de facut?! Dau funda primului raspuns corect.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Buna!

Retrimite mail-ul si astepata cateva zile, daca nu merge, contacteaza un administrator prin mail de sus de la 'contact', te poate ajuta mai mult.

TPU este foarte accesat, din acest motiv are si multe defectiuni tehnice.

O sa se rezolve. Daca nu reusesti cu mail la administrator, roaga un expert sa faca asta pentru tine.

Multa bafta!

| Bellatris a răspuns:

Intrii pe mail si o sa gasesti un mail de la TPU in care iti spune sa iti confirmi contul. Daca nu e la Inbox, cauta si la Spam. Funda?

| Dragon01 a răspuns:

Verifica mai bine mailul si la spam.Si daca tot nu merge asteapta cateva minute dupa ce dai retrimitere.Dar verifica si daca mailu este cel corect! Bafta!

| qwerty_6720 a răspuns:

O sa primesti emailul in cele din urma. Exista prea pulte cereri, de aceea merge greu.

| Rainbow_6068 a răspuns:

Poi intra pe email`ul pe care ai facut contul si vezi la spam sau la imboux dar trebuie sa fie la spam si email`ul sa contina ceva cu un link. Daca nu incearca pe al email si trebuie sa iti dea funda:X:X. Sper ca ti-am fost de ajutor