| lpavel a întrebat:

Stiati ca daca nu aveti avatare (nici macar cel de TPU) si puneti o intrebare care e interzis pe site Nu puteti primi raspunsuri? Si daca ati avea avatare ati putea fi ajutati prin mesaje private? Vad multe intrebari despre FL dar nu pot raspunde pentru ca imi spune ca intrebarea nu exista, as putea ajuta cu mesaj privat dar respectivul neavand avatar nu pot intra pe profilul lui... Deci intrebarea mea este: sunteti constienti de asta?

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Cate variante de raspuns avem?
1)Da sau 2)Nu
Dar nu-ti pot raspunde decat cei constienti de asta, cu Da. Cei inconstienti n-or sa-ti raspunda, fiind inconstienti. Esti constient de asta?

| ovidiu8msn a răspuns:

Este penultima mea grija.

| 20ionel20 a răspuns:

Nu eram pana acum.