| alexandru123456alexandru a întrebat:

Hey TPU vreau sa imi cumpar un telefon maxim 750 lei si sa fie cu tuchscreen ce telefoane imi sugerati cel care imi place primeste funda

9 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Htc explorer http://telefonultau.eu/products/HTC-Explorer-Black.html.
Mie imi place, acum...depinde pentru ce il vrei.
Sper ca te-am ajutat.

| RainOfColors a răspuns:

Ar mai fi Samsung galaxy y, Samsung galaxy gio, Samsung galaxy fit, Samsung galaxy mini care, din punct de vedere al pretului sunt chiar ok.

| PuLs a răspuns:

Sa iti ceva cu sistem de operare ANDROID ca altfel o sa regretiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti ei Samsung Galaxy Note sau Samsung Galaxy S2 sau LG Optinus One.

| silviutzu97 a răspuns:

Nokia 5800 Xpress Music. Nu e scump, se foloseste usor, poti sa pui si jocuri pe el, e numa bunwinking! FUnda?:d

| alex890 a răspuns:

Tias sugera Nokia C6.Are http://www.google.ro/......tp?/imgres

| baloaicaady a răspuns:

Cred ca LG T510

| alexandru123456alexandru explică:

Pana acum nici unu nu ma convins nimeni ce ziceti de Allview P1 AllDro

| EoAndrei74 a răspuns:

Iti sugerez LG optimus one.Eu sunt foarte multumit de el