| emma_6707 a întrebat:

Hi!
1 vreau sa stiu ce sa fac ca sa pot trimite mesaje ca imi zice ca trebuie sa confirm adresa de mail, dar nu am primit nici un mail ca sa fac asta si
2 cine poate sa-mi explice in ce fel sunt aprobate raspunsurile adica eu aveam mai multe raspunsuri in asteptare iar cele noi au fost acceptate cele mai vechi inca "in asteptare" e ciudatbig grin
pliiiis raspundeti-mi si mie la faza cu mesajele urgent multzam:*

1 răspuns:
| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Mergi acolo la ''contact'' si o rogi frumos pe raluca sa te ajute :d ii zici problema si eu asa problema am si i-am trimis msj acum si eua stept sa rasp big grinwinking