| Prochill a întrebat:

Hi TPU as vrea si eu niste site-uri daca se poate cu magazine online preferabil de electrocasnice m-ar interesa un LCD care poate fi folosit si ca TV Vreau ca preturile sa fie asa finute Dau fundita

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EMag.com, cel.ro, pc-garage.ro, domo.ro, altex.ro etc. Daca vrei, poti incerca si pe Okazii.ro

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Nu cred ca este asa ceva dar este tv lcd care sa fie si monitor are o mufa speciala

| aimos a răspuns:

Daca vrei produse noi si originale incearca pe www.egood.ro.