| brokenangel2011 a întrebat:

Hi TPU! la ce numar ar trebui sa sun sau sa trimit sms cand imi activez o cartela noua sim orange 5 euro pentru a nu mi se activa oferta si sa primesc creditul in schimbul ofertei?!
ofer funda!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Relatii cu clientii 222, dar in general cartela noua e cu minute incluse, nu stiu ce oferta ai, dar e bine sa intrebi la rel cu clientii, sau la un reprezentant Orange.thinking

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți verifica la ei pe site, www.orange.ro sau la Relații cu Clienții: 444 pentru cartelă iar pentru abonament 144.
Pa, pa.