| 99NYC a întrebat:

Iau niste medicamente de cativa ani si nu am voie sa beau alcool, cola sau alte sucuri acidulate.Cum este berea fara alcool? Am cautat pe forumuri si mai toti zic ca este un fel de apa plata.As putea sa beau bere fara alcool daca iau medicamente?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Nu bea pentru ca berea fara alcool e tot acidulata, la fel ca si cola sau berea normala. la gust e cam ca si berea normala.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da. Mai bine consultati un medic. Bunicul meu bea asa. Dar aici depinde si de medicamentele pe care le luati.