| zuzulete a întrebat:

Idei de mesaje de scris pe o sapca? Vreau sa o personalizez pe grizzlyshop si din cate stiti trebuie sa le dai si grafica. Deci sa fie scurt si la obiect
Eu voiam sa scriu White and Proud dar trebuie sa dau cu grafica

Răspuns Câştigător
| Emmy567 a răspuns:

Serios? Te rog sa nu iti faci cu white and proud, swag, yolo, boys toys etc., s-au cam demodat. Acum se poarta chestii mai simple, fara imprimeuri, ceva cu impact. Ai putea sa iti iei o sintagma dintr-un cantec care iti place sau numele unui album, un meme, ceva funny, semnificativ. Doar nu white and proud.

2 răspunsuri:
| Dumbi a răspuns:

Eu as pune NAȘPA… dar tot o sapca fara imprimeu mi-ar place mai mult(daca stii sa o porti).

| Annie30 a răspuns:

Cred ca ar merge #swag langa o inima