| Masteruuuz a întrebat:

Ieri mi-am reinstalat windowsu si ma uitam la un trailer si deodata sonorul tot se intrerupea cand sunetele deveneau mai puternice! Si azi m-am jucat pana acum 15 minute si am obsv ca iar face asa! De la ce o fi m-am asigurat totul este bagat bine in unitate! Poate fi de la boxe? Mentionez ca inainte de imi reinstala windowsu nu facea asa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Install asta si vezi ca o sati mearga perfect : http://download.kappa.ro/action__file/id__4995