| andradaroby a întrebat:

Imi da-ti poze de craciun (pe care sa scrie craciun fericit etc. sau simple poze ) imi trebuie ca sa fac un filmulet pentru mama doresc ca pozele sa fie frumoase si poate sa fie si cateva cu Isus etc. poze frumoase :* multumesc

2 răspunsuri:
| cristicosmin2226 a răspuns:

Uite id meu cristi.radu41 ati pot face orice imagine, pe care scrie orice, pot sati modific poze etc, ati dau pp mess ce vrei, cand dai add mai dai buzz

| clarrrrr a răspuns:

Vezi aicea daca iti plac http://www.google.ro/......tp?/search