| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune si mie o formatie pentru o nunta in Bucuresti. Nu neaparat de aici din oras, dar sa aiba un pret acceptabil (nu 3000 de Euro). Multumesc.

5 răspunsuri:
| AleenDaniel a răspuns:

O formatie din Bucuresti cu pret accesibil: www.formatiabosfor.ro

| De_Nunta_Miresici_Muzica_1987 a răspuns:

Da te pot ajuta eu tel: 0761516441 sau 0726394629, sau pe Facebook: Miresici Muzica de Nunta sau Formatii Nunta Botez. O zi buna!

| Neagu_Ionut_1984 a răspuns:

Http://www.osole-mio.ro/ Cele mai bune preturi la calitate maxima. Mieluta Bibescu si Dj Yona.