| alexaxd a întrebat:

. Imi puteti spune si mie cand se mai redifuzeaza Secretul mariei sau daca este posibil? thinking

5 răspunsuri:
| Tom a răspuns:

Asta nu avem de unde sa stim noi.Doar cei de la antena 1 pot sti daca il vor mai redifuza.Probabil intr-un an doi se va redifuza ca totusi i creiza si ar putea sa umple niste timp din transmise fara sa mai investeasca vreun ban si ar avea si audienta buna ma gandesc

| hehehe a răspuns:

Doamne. ala rula in 2004-2005. cand of. cu ce scop crezi ca l'ar redifuza...
slabe sanse, sincer big grin

| anamariamj a răspuns:

Awoleu de cand nu am mai auzit de el :XX: nu stiu sincer dar daca aflii sa ma anunti si pe mine :luv_mike_tm plzbig grin

| Raulik_2578 a răspuns:

Sunt pe youtube episoade!

| DiDiDx a răspuns:

Hmmm...Sincer chiar nu stiuthinking Si eu as vrea sa aflu