| annnna1234 a întrebat:

Imi puteti spune si mie care sunt procedurile necesare pentru a dona niste bani pentru o persoana bolnava la Raiffeisen Bank? Am contul si titularul contului. Nu am 18 ani impliniti, dar mai am cateva luni. Am mers si am intrebat si mi-a spus ca am nevoie de un cont de donator. Dar nu vreau sa donez prin banca..ci bani cash. Nu inteleg care este problema. Ma puteti lamuri?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti depune suma in contul respectiv la ghiseul unei unitati Raiffeisen Bank si trebuie sa ti-o primeasca, nu este nevoie sa ai cont bancar.