Întrebare recomandată | Axer a întrebat:

Îmi puteți spune va rog daca in avion există conexiune la wifi?

31 răspunsuri:
| relian a răspuns (pentru SuNaM):

Eu nu am nimerit niciodata o asa cursa sa ai internet laughing si am zburat si cu avion de ala cu etaj, Boingu ala cel mai mare.Stiu odata ca sau scuzat unia ca nu merge internetu, dar n-a mers niciodata, ori poate so plati habar nu am.

Vorbesc de curse transatlantic nu de autobuze zburatoare locale laughing Legat de lodul avion,. si acum aia la fel zic, sa inchizi telefonul cand decoleaza, cand aterizeaza, nu stiu cit de vechi is, dar asta se intimpla.Ca oamenii nu asculta ce aia zic, asta e alta poveste, eu niciodata nu am inchis telefonul, indiferent ce au zis aia laughing

Nu am zburat de 2--3 ori, sa zic ca sa nimerit la mine,.