Întrebare recomandată | Axer a întrebat:

Îmi puteți spune va rog daca in avion există conexiune la wifi?

31 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Depinde de compania aeriana. Noi am zburat din Germania spre Grecia cu Aegean si am avut internet gratuit in toata calatoria, desi sa iti spun cu mana pe inima, era foarte proasta conexiunea.
La cele low-cost gen Ryanair sau Wizzair ai doar 5 minute si trebuie sa platesti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De aceea la conexiunea la rețea a PC, laptop, ai modul avion.

| ReddY25 a răspuns:

În mod normal ar trebui să fie

| ioana748 a răspuns:

Depinde de compania cu care zbori.

| Lupică27 a răspuns:

Cum sa nu iti da bonus si doua bagaboante sa te distrezi cu ele pana ajungi.

| KovacsB a răspuns:

Al meu are.

| SuNaM a răspuns:

O să găsești pe firmele mai scumpe sa zic asa și de obicei pe avioanele de cursa lunga cu zboruri lungi. Sunt pasionat de aviație și îți pot garanta că, poți ține datele pornite pentru că nu mai suntem la începutul aviației când telefoanele puteau bruia semnalele radio. Modul avion este genul ăla de chestie care nu mai e de actualitate dar oamenii au lăsat-o acolo sa fie. Zbor lin!

| relian a răspuns (pentru SuNaM):

Eu nu am nimerit niciodata o asa cursa sa ai internet laughing si am zburat si cu avion de ala cu etaj, Boingu ala cel mai mare.Stiu odata ca sau scuzat unia ca nu merge internetu, dar n-a mers niciodata, ori poate so plati habar nu am.

Vorbesc de curse transatlantic nu de autobuze zburatoare locale laughing Legat de lodul avion,. si acum aia la fel zic, sa inchizi telefonul cand decoleaza, cand aterizeaza, nu stiu cit de vechi is, dar asta se intimpla.Ca oamenii nu asculta ce aia zic, asta e alta poveste, eu niciodata nu am inchis telefonul, indiferent ce au zis aia laughing

Nu am zburat de 2--3 ori, sa zic ca sa nimerit la mine,.

| SuNaM a răspuns:

Am uitat sa zic că, poți ține datele pornite și să te bucuri de net cat poți. Când avionul va ajunge la altitudinea de croaziera un jur de 10. 000m ( 37000ft ) nu vei mai avea semnal nici să te rogi in genunchi ))

| MihaiMB a răspuns:

Nu există, nici măcar internetul tău nu are voie să fie pornit când eşti în avion pentru că semnalul telefonul poate interfera cu echipamentul de la bordul avionului.

| MihaiMB a răspuns (pentru suntserios):

Eu așa știam.

| suntserios a răspuns (pentru MihaiMB):

Pai mai informați va și voi înainte să dezinformați pe alții.

| MihaiMB a răspuns (pentru suntserios):

Bine de știut.

| Shattergrim54 a răspuns:

Nu, dc?hee hee

| suntserios a răspuns (pentru Shattergrim54):

Și tu ești sigur sigur sigur?

| Shattergrim54 a răspuns (pentru suntserios):

Da viața mea. happy

| Shattergrim54 a răspuns (pentru suntserios):

Pentru că-s mai șmecheri...de aia,hee hee pe lângă asta nu toate au. Da frt, dc mai pui întrebarea dacă ești sigur că-ți știi răspunsul la întrebare?hee hee)

| suntserios a răspuns (pentru Shattergrim54):

Boss, hai să învățăm să folosim TPU. Asta implica sa vezi cine pune întrebarea și cu cine vorbești. Poate nu am pus eu intrebarea. Numa zic.

| Shattergrim54 a răspuns (pentru suntserios):

Simplu, îți asumi responsabilitatea odată ce întrebarea e pusă. Era si cazul să primești răspunsuri de genul

| suntserios a răspuns (pentru Shattergrim54):

Poate nu ai înțeles.
Ia mai vezi odată ce user am eu și cine a pus întrebarea.

Hai că nu e greu.
Te prinzi tu.

| Shattergrim54 a răspuns (pentru suntserios):

Frt, nici nu observasem că ești altă persoană față de ceea ce a pus întrebarea pentru că scrie cu litere de o șchioapă și interfața site-ului e stil 2010. Dar tot nu schimbă faptul că nu toate avioanele au wifi, și că probabil și alea care au, îl au foarte slab

| Shattergrim54 a răspuns (pentru Shattergrim54):

Aceea*

| suntserios a răspuns (pentru Shattergrim54):

Irelevant cate au și ce au. Important e că răspunsul tău e fals

| Shattergrim54 a răspuns (pentru suntserios):

De fapt e irelevant că încerci tu să faci să pară să ai dreptate când mai 90% din ele nu au iar alea menționate de tine îl au slab.

| suntserios a răspuns (pentru Shattergrim54):

Așa ai zice, că 90% din ele nu au, doar că nu e chiar așa, și în continuare răspunsul tău e fals.

| Alex20021 a răspuns:

Nu exista

| Alex20021 a răspuns (pentru suntserios):

Eu am fost cu ryanair si nu avea niciun wi fi..., iar pe lista ta zice ca are

| suntserios a răspuns (pentru Alex20021):

Nu o fi lista aia cea mai corecta, da nici să te aștepți la wifi la cea mai low cost companie aeriană din lume