| AntoniaOrman a întrebat:

In ce zi si la ce ora e Violetta de pe Disney Channel? Ca eu nu mai stiu laughing.

Răspuns Câştigător
| CristinaM237 a răspuns:

De luni pana vineri de la ora 18:00 pana la 18:55 happy

9 răspunsuri:
| iccecrim a răspuns:

La 6 seara de luni pina vineri, si de asemenea repetarea la 9 sera bafta sper ca te-am ajutat papuso!

| Georgy98 a răspuns:

18:00happy adica sase fix dupa amiaza daca nu cunosti ceasul!

| lola9 a răspuns:

De luni pana vineri la ora 18:00 reluarea la 14 si ceva dar la 14:00 trebuie sa fi pe faza!

| fanuldinamo a răspuns:

De luni pana vineri 18.00-18.55 reluare 14.20

| Ilincadeea a răspuns:

In fiecare zi de luni pana vineri la ora 14 si 18.

| Kazfit14 a răspuns:

De luni pana vineri sau joi thinking ceva de genul. sambata si duminica nu este, asta stiu happy de la ora 18:00batting eyelashes

| LoveVioletta a răspuns:

In cursul saptamanii luni-vineri, de la ora 18:00 pana la 18:00.Si in reluare a doua zi la 14:20 pana la 15:10.

| franalbarico a răspuns:

Luni,marti,miercuri,joisi vineri e la ora 18:00 si tine pana la 16:55