| kaTTsu a întrebat:

In legatura cu, cartela de cosmote si de vodafone de 10 euro pentru internet am auzit de o astfel de optiune m-ar interesa daca prin netul oriunde in tara daca stie cineva!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna raspunsul meu pentru tine este ca o sa ai semnal peste tot in tara dar unul slabut ca sa zicem ex:trebuie sa astepti 6-7 minute ca sa urmaresti un clip video de 4 minute dar in rest mere foarte bine la oras doar ai grija la trafic.

sper ca raspunsul meu sa te ajute o zi buna

| AlekseyRO a răspuns:

Vei avea acoperire internet oriunde ai si acoperire voce. Insa mare atentie: vei avea viteza maxima (3, 6 mbps, 7, 2 mbps, etc.) doar in orase. In alte localitati viteza este mult mai mica, in jur de 256 kbps. Iar la astfel de abonamente intotdeauna se aplica o limita de trafic, de obicei in jur de 6GB. Dupa ce ii consumi, viteza scade drastic la 128 kbps. In concluzie, daca ai acoperire si vrei sa faci browsing pe internet, e-mail, messenger, e ok. La download-uri nu iti recomand.