| anonim_4396 a întrebat:

La ce dai teze la profilul "stiinte sociale"? multumesc.

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Cls a IXa : Romana, Engleza, istorie/geografie, logica
cls axa: Romana, engleza, istorie/geografie psihologie
cls a XIa: Romana, engleza, istorie/geografie, economie
cls a XIIa: Romana, engleza, istorie/geografie, filozofie

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Pai la stiinte sociale dai teze la romana, matematica, istorie/geografie, engleza/franceza si logica(cls a 9 a), psihologie(cls a 10 a), economie(cls a 11 a) si filozofie(cls a 12 a)

| Petronela a răspuns:

Scuze am gresit:d

| Micheline a răspuns:

Romana, engleza/franceza[depinde la care esti avansata], istorie/geografie la alegere si logicabig grin.

| EmpireStateOfMind a răspuns:

Eu sunt la profil de stiinte sociale...in clasa a9a romana, engleza, geografie/istorie si logica, apoi in 10a in loc logica dai psihologie, in 11a economie iar a 12a filozofie;*

| BubbleA a răspuns:

Din cate stiu eu se da la logica, franceza si romana. Dar nu sunt sigura, fiindca sunt la Filologie, din auzite doar.

| amluatexamenul a răspuns:

Scuze Petro dar la stiinte sociale nu dai teza la mate.sad