| visti97 a întrebat:

La ce liceu as putea da daca nu prea ma pricep la lb straine? Si la ce profil? Imi place:matematica(putin), romana(literatura, fara gramatica), chimia, fizica(putin)etc.Sunt din constanta.

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Liceul teoretic traian constanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar cu matematica te mai pui pe picioare de exemplu mate fara profesor www.matepenet.110mb.com in plus este si GRATIS!;)

| ioana996 a răspuns:

Pai daca iti place matematica, fizica si stai pe calculator nu-i logik? te poti duce la mate-info, cat despre liceu trebuie sa verifici media ta si media ultimului admis ca so ai mai mare cu vreo 10 sutimi (ca sa fi sigura ca intri la liceul respectiv). dar sa ti cont si de distanta ca sa nu fie nevoie sa te plimbi prin tot orasul ca sa te duci la liceul love struck in orice caz bafta si anuntama la ce profil te-ai dus :*

| visti97 explică:

Ce profil?