| Rockett a întrebat:

La o placa video integrata " Ati Radeon HD 3200 " cu 2 iesiri una alba si una albastra se poate pune 2 monitoare sa mearga amandoua odata?

Răspuns Câştigător
| Ssssmokin a răspuns:

Pai nu stiu daca iti suporta placa video 2 monitoare, iar iesirile acelea sunt pentru:
Albastra - DVI
Alba - VGA
Si posibil sa aiba ceva mai mic pentru HDMI.
Eu ti-am spus doar ce este cu iesirile, treaba cu 2 monitoare poate te ajuta altcineva. SI oricum, chiar daca o sa poti pune 2 monitoare nu o sa scoti prea multa perfromanta din placa aia.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da, se pot.
Insa exista pericolul ca in caz de scurgere de tensiune, placa video ramasa in mijloc (intre cele doua monitoare) sa se arda.

| Gonrax a răspuns:

De ce ai pune două monitoare pe rabla aia? Să te uiți pe Youtube?

| Ironwin a răspuns:

Da, merge, poti pune si un monitor + televizor, nu se arde nimic...