| Joker3134 a întrebat:

La un pc se poate sterge toata memoria? Toate fisierele, tot?

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Google DBAN, nu merge pe SSD-uri.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca formatezi partitiile se poate sterge toata memoria, doar ca sunt specialisti care sustin ca o mai pot recupera dupa stergere.

| PainTech a răspuns:

Ai auzit de formatare?
*Specialistii inca mai pot recupera datele, dar sper sa nu fie cazul.

| unvecin a răspuns:

Da, du-l la un specialist.

| randomgui a răspuns:

Sustin ca o mai pot recupera dupa stergere, nu doar sustin, dupa ce ai sters ceva nu il stergi fizic de pe hard disk, doar pc-ul il vede ca spatiu gol, pe care il poate rescrie iar daca nu este rescris poti citi ce a fost acolo destul de usor, dar exista programe care umplu hard-ul cu informatii inutile si dupa il formateaza