| Cr3aT2a a întrebat:

Laptop Acer Aspire 5715Z, drivere de sunet instalate, nu`mi recunoaste procesorul de sunet, deci nu se aude nimic... Am nevoie de o solutie urgent!

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ce Win? Vezi aici:

http://driverscollection.com/? H=Aspire%205715Z&By=ACER&SS=Windows%207

pentru win 7 (click pe sageata verde)

| StalkerSoul a răspuns:

Scaneaza cu slim drivers

| Cr3aT2a explică (pentru StalkerSoul):

SlimDrivers nota 10! mi-a dat update la vreo 17-18 drivere... totusi... Still no sound! deci ce sfat imi dai?

| StalkerSoul a răspuns (pentru Cr3aT2a):

"nu`mi recunoaste procesorul de sunet" cred ca te refereai la placa de sunet. inca nu se aude nimic? verifica de jos din bara de start, la volum!

| Cr3aT2a explică (pentru StalkerSoul):

Bara de start volum maxim! ma chinui q chestia asta de vreo 2 sapt si nu`i gasesc solutie... sad