| Dragosgan a întrebat:

M o problema:Cand incerc sa fac un joc cu daemon tools nu mai merge iar la ce vreau eu sa fac nu mai apare discul iconita si nu mai merge si cand incerc sa intru BD-ROM Drive imi apare:windows can't access this disc, si scrie mai jos, the disc might be corrupt.meke sure that the disc uses a format that windows recognizes. if the disc is unformatted, you need to format it before using it,,. asta imi apare cand am luat un joc si s-a dat automat restart si de atunci apare.trebuie sa formatez cred dar nu stiu cum, ma ajutati?

1 răspuns:
| Cristy990 a răspuns:

Incearca sa dezinstalezi daemon tools-ul si intaleaza altul...