| Dyaangel a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva? Am bagat din greseala pe cineva in lista de pe facebook si nu mai stiu sa-l sterg.

Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

Buna Dyana, ca sa stergi pe cineva pe facebook trebuie sa te bagi la account apoi sa dai click pe "edit friends" e chiar prima optiune, acolo o sa iti arete toti prietenii tai si un "X" langa nume sau lacoada, depinde XD
Apesi pe acel "x" si o sa ti se stearga happy

9 răspunsuri:
| Ropidox a răspuns:

Intri in lista cu prieteni, il cauti, si in dreptul lui exista un "X" dai click pe x-ul acela si il stergi! Sper ca te-am ajutat!

| a_7338 a răspuns:

Dai la profilu persoanei respective si vezi ca in stanga jos o sa scrii eliminare prieten big grin. >funda? smug

| ankybc a răspuns:

Intra pe profilul respectivului si vezi ca sub prietenii lui iti spune acolo daca vrei sa elimini acel prieten.

| k1lNld3r a răspuns:

Hei^^
Dai la profilul aceluia/aceleia si jos in stanga sub prieteni scrie,, Scoate din lista de prieteni'' Click si gata :d
Succes:*

| k1lNld3r a răspuns:

Hei^^
Dai la profilul aceluia/aceleia si jos in stanga sub prieteni scrie,, Scoate din lista de prieteni'' Click si gata :dtongue
Succes:*

| Nick_1272 a răspuns:

Pe pagina principala a acelei persoane, sub lista de prieteni scrie undeva :scoate din lista de prieteni! spor

| marta_3895 a răspuns:

Deci ca sa`stergi pe cineva dai la profilu acelei persoane si jos de tot in stanga.scrie scoate din lista de prieteni.happy

| marta_3895 a răspuns:

Deci...intri pe profilu acelei persoane, si jos de tot in stanga scrie ``scoate`l din lista de prieteni``.parca.cu albastruwinking
happy

| Dyaangel explică:

Multumesc Sunshine!