| EdDyStyl3 a întrebat:

Mai cateva zile si se sfarseste contractu la clicknet.
Ce imi recomandati sa imi bag? Sa raman tot la clicknet?
Am vaz la unii ca RDS este mai bun ca clicknet-ul meu si fara fibra optica...
Si nu, nu am fibra optica pe strada...

2 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Iti dau un sfat, alege RDS. eu am RDS acasa si la tara am Romtelecom. diferenta e evidenta.la click-net e pretul prea mare! adica, sa iti dau exemplu. abonamentul click cu abonamentul de fix cu tot platesc 80 de lei lunar, pe 1Mb! pe abonamentul de la RDS,(cu fibra sau nu, e acelasi pret) platesc 68 de lei-pachetul cel mare, inclusiv fix si cablu TV cu toate programele fara HBO. astia de la click sunt si neseriosi, am facut nenumarate reclamatii ca imi pica netul si trimiteau echipa intr-o saptamana, mergea 2-3 zile si iar pica, pe cand la RDS nu am facut decat o reclamatie (intr-un an de zile de cand am abonamentul) si in 2 ore au fost la mine la usa si au rezolvat problema.

| mikilooooooooo a răspuns:

Salut, recomand RDS nu am nicio problema cu el! happy