| dudeman13 a întrebat:

Merg in curand intr-o tabara si nu stiu cati bani sa iau:
-e la viena
-masa e platita
-cazarea e patita
-am 13 ani
-stau o saptamana
-vreau sa ma mai si distrez
-sunt genu care cheltuieste
-dau funda
-ori ce raspuns e bun

4 răspunsuri:
| E7103385 a răspuns:

Cred ca ti-ar trebui vreo 100 de euro minimum.

| Mirela14 a răspuns:

Poi ar trebui sa iti iei minim 100euro ...nu o sa rezisti fara sa faci cumparaturiwinkingwinking

| Patry_8214 a răspuns:

Esti exact ca mine.happy In locul tau mi-as lua vreo 500 lei daca nu mai mult.laughing Acum depinde si cat iti permiti.happy Fa-ti o lista cu ce ai vrea sa iti iei.Si calculeaza pretul total.Si mai pune niste bani[cat crezi tu ], ca sa iti ajunga in caz ca iti sar ochii la ceva!:*
Distractie placuta!happy Funda?happy

| Patry_8214 a răspuns:

Apropo.Scuze ca am scris valoarea in leilaughing. Bineinteles ca vei face un schimb valutar.big grin