| dragos1294 a întrebat:

Mi-am achizitionat o imprimanta hp deskjet 2054a si de fiecare data cand o pornesc imi printeaza o foaie cu niste liniute si undeva joc un scris (you must scan this page for best quality in mai multe limbi)cum pot sa fac sa nu imi mai printeze?

1 răspuns:
| Furnicutza a răspuns:

Ori nu ti-ai instalat imprimanta pe calculator, ori o scoti din priza.De fiecare data cand scoti din prizaa apare ca si cum ai folosi prima data imprimanta.