| mark88 a întrebat:

Mi-am cumparat o cartela vodafone, si la *100# am gasit Promotie apoi printre oferta am gasit si 3.Valabilitate pentru un an.care stie cum este treaba cu aceasta optiune. DE exemplu eu daca imi activez o optiune care tine de obicei o luna o pot folosi un an de zile? sau cum este treaba?

1 răspuns:
| Skylar a răspuns:

Valabilitate un an,adica nu mai trebuie sa reincarci un an sau nu iti expira cartela, nimic mai mult, nu e valabil pentru alte optiuni