| superpissy40 a întrebat:

Mi-am luat un S3 mini si nu stiu de unde pot sa il dau pe silentios ca sa nu se auda atunci cand ating ecranul sau cand ma suna cineva.Si vreau sa dezactivez si sonorul acela(un fluier) atunci cand imi apar notificari(de exemplu la jocul Pou sau mesaje noi). Maine vreau sa il iau la scoala si nu vreau sa am probleme in timpul orelor.Va rog sa imi explicati pas cu pas.

Răspuns Câştigător
| DyaNa1337 a răspuns:

E simplu: trade de bara de sus, in jos, si ultima optiune din dreapta e sa-l dai pe silentios tongue

2 răspunsuri:
| archas a răspuns:

Incearca sa tii apasata tasta diez "#"

| Natanail7 a răspuns:

Dai bara de sus in jos si la sunet apesi