| adreanse a întrebat:

Mi se pot rambursa banii platiti pe o pereche de adidasi nike (care defapt nu-mi vin foarte bine) dupa 3 zile?
*

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Depinde de comerciantul de unde i-ai cumparat. Nu are nici o legatura cu garantia, faptul ca nu iti vin bine este un argument subiectiv si nu un defect imputabil comerciantului sau producatorului.

| 0rlando a răspuns:

Dacă ai bonul, certificatul de garanție și ambalajul original, da, altfel nu.

| IoNuTz90 a răspuns:

Nu cred ca iti returneaza banii, daca te duci cu bonul si garantia (daca ti-a dat garantie) poti cumpara altceva de banii aia (adica poti schimba cu ceva in valoare de banii pe care i-ai dat). Oricum cel mai bine este sa te duci sa intrebi.