| RazWa a întrebat:

Neata TPU! Am un telefon achizitionat de la Vodafone si ieri l-am scapat pe jos si s-a crapat/spart sticla care acopera ecranul. Telefonul este in garantie dar nu cred ca o sa-l repare pentru ca l-am scapat eu, aveti ceva ideei ce as putea spune acolo? ce s-a intamplat cu el? a trecut un elefant peste el sau au venit extraterestri dupa mine si am cazut cu telefonul in mana, dar ceva mai credul? Sau cei care au fost in aceasta situatie imi pot da un sfat?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Garantia acopera doar defectiunile de fabricatie si nu cele produse din vina ta, va trebui sa platesti reparatia, poti vedea conditiile in contractul de garantie. Numai bine!