| AndreiAntiTot12 a întrebat:

Noi pe unde suntem in galaxie la mijloc,aproape de galaxia Andromeda, pe unde anume?

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

La margine de tot laughing deci nu suntem buricu targului cum se spune.
Si cum sa fim pe aproape de andromeda care este alta galaxie, doara nu suntem galaxie in alta galaxie laughing Ce formulare ai mai tras si tu laughing Daca eram pe aproape de galaxia andromeda, ar fi inseamnat sa plutim prin spatiul intergalactic, prin intuneric adica laughing eram noi si atat noi cu nava spatiala numita Terra laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam pe aici. Nu stii cum sa ajungi acasa?