| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a întrebat:

Nu am prea fost inzestrata cu o voce frumoasa dar imi place mult sa cant stie cineva cum imi pot face vocea sa sune mai bine?

Răspuns Câştigător
| Отilia a răspuns:

Hihi. Va suna cam straniu, dar prietena mea are aceeaşi problemă. Şi a citit undeva cum cică apă cu miere şi puţin suc de lămâine ajută! Şi pe bune pe zi ce trece e din ce în ce mai bună happy Nu strică să încerci şi tuhappy

3 răspunsuri:
| Michie_8687 a răspuns:

Prin exerciţiu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate un cubulet de ciocolata sau o lingurita de miere inainte de a canta+mult exercitiu te vor ajuta sa ai o voce extraordinara.

| KUKYSOR a răspuns:

Ma scuzi, nu lua acest lucru in nume de rau; bea cite un ou in fiecare dimineata,, si ai sa vezi rezultate.