| Giinger a întrebat:

O cartela orange, fara nicio optiune activa, in momentul cand o incarci cu credit, e normal sa primesti minute in schimb? Am incarcat telefonul cu trei cartele, una dupa alta, si ei in loc de credit tot minute si SMSuri imi daustraight face ce pot face? va rog, e urgent!

1 răspuns:
| andreeei a răspuns:

Prezinta-te la Orange shop si arata-le problema. Sau suna la un consultant Orange (nu mai stiu care era numarul). Insa da, e normal sa iti incarce cu minute.