| Mayy a întrebat:

O intrebare pentru baieti/bărbati. Voua va plac fetele mai nebune. alea care isi mai fac de cap, sau fac multe ca sa iasa in evidenta? Ce fel de fete va plac? Si ce fel de fete dispretuiti?happy

Răspuns Câştigător
| Parmalat a răspuns:

Depinde de baieti. Mie personal imi plac tipele linistite care sa poata oferi stabilitate intr-o relatie.
Niciodata n-o sa ma combin cu o tipa care isi face de cap, chiar daca o pun cu ea de cateva ori de placere fiindca ea oricum o sa-si faca de cap si cu mine si fara mine deci n-are rost.
Dispretuiesc doar fetele care nu se ingrijesc, in rest fiecare tipa are ceva misto.

4 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Mie imi plac fetele care asculta rap/hip-hop love struck ...si cele care sunt mai perverse :$

| LeX_6975 a răspuns:

Depinde de fiecare baiat cum ii plac lui acum fiecare are o parere cam greu sa se potriveasca baiatu tau cu unu din noi dar daca vrei neaparat sa te schimbi asa pentru el e cam greu sa te prefaci daca tu nu esti firea care vrea el. Daca te place te place si asawinking oricum incearca cate un pic din fiecare si vezi ce ii place ce apreciaza ce mai cerewinking si asa afli ce vrea si ce nu happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| FallenDemon a răspuns:

Dap big grin prefer tipe gen rock, emo dar si tipele care asculta house, pop sau alte genuri de muzica in afara de manele sunt ok. Nu-mi plac manelistele, pitipoancele, fitoasele.