| conrob a întrebat:

Pastilele anti stres te scot din anexietate si despresie? spuenti-mi cea mai buna metoda de a te scoate din depresie si anexietate, sau ma rog, mai multe!

2 răspunsuri:
| Coquina2 a răspuns:

Sa canti:

"I feel pretty, oh so pretty, I feel pretty and witty and gaaayyy"

| VickyP a răspuns:

Nu stiu despre pastile. dar stiu din proprie experienta ca miscarea te poate scate din depresie. Gaseste un sport sau o activitate fizica care sa iti placa cu adevarat si practic-o! Te vei simti mult mai bine!