| anonim_4396 a întrebat:

Pastilele de slabit "gabbage forte" cele care contin varza se gasesc in farmacii?

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

1. cauta cabbage nu gabbage
2. lasa pastilele costa o gramada de bani si nu sunt bune de nimic, du-te la un doctor sa iti recomande o cura e mai simplu, mai iefti si mai sanatos

| PetreConstanta a răspuns:

Mai bine mananca salata de varza la orice masa decat pastile Este mai bine

| Daniel_8701 a răspuns:

Da eu am cumparattongue dar vezi ca poate nu gasesti peste tot

| Moisa_Oana_1990 a răspuns:

Eu sunt in Italia as vrea sa stiu daca se gasesc in farmacii aici. va multumesc cu stima oana