| bunny112 a întrebat:

Pentru a intra in compul cuiva trebuie sa-i stii parola si id-ul de mess pentru a le introduce in acest program TeamViewer si sa-ti apara acele cifre?

8 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Team Viewer și Yahoo Messenger sunt platforme independente, fără nicio legătură una cu cealaltă. În momentul când deschizi Team-ul, pe albastru ai un ID și o parolă. Acele date le comunici persoanei care dorești să-ți intre în PC. La fel și invers.
O seară bună! happy

| Th3eo a răspuns:

Nu trebuie is si parola de la messenger ci id si parola care ti le scrie in stanga cand deschizi team viewer.
Sper ca te-am ajutatbig grin

| DoRu a răspuns:

Daca vb despre teamviwer intr-adevar atunci da

| G a răspuns:

Nu. trebuie sa aiba si respectiva persoana programul team viewer si sa-ti zica tie id-ul si parola (ca de-aia de cheama "team"). nu are absolut nici o legatura cu messul.

| magicianul19 a răspuns:

Trebui sa instalezi pe amandoua pc-uri acel progranm iar eltre sa-ti dea un nr si un cod ce ii apare lui acolo
apoi poti intra pe pc lui dar el trebuie sa-ti dea acordul nu ai nici o treaba cu mess

| Unique a răspuns:

Nu draga, nu poti intra in calculatorul nimanui fara stirea lui si cel mai important se face un schimb de coduri, si daca nu til trimite persoana respectiva, nu ai cum intra, numai daca ti-l persoana respectiva, Depinde eu pot intra in calculatorul tau dupa ip.Foarte greu dar merge.

| Al3xXXxx a răspuns:

In nici un caz parola si id-ul de la mess, cand deschizi acel program Team Viewer o sa iti apara acolo niste cifre in 2 casute: id si parola exemplu id: 345 245 234, parola: 4234, in genul acesta va fi.

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Dadeci i le dai persoanei respective el le baga acolo unde trebuie si iti umbla in pc