| VLadGr a întrebat:

Pentru cei ce colectioneaza timbre am o intrebare.
Bunica mea are niste timbre vechi de aproximativ 30 ani.
Ar vrea sa stie ce valoare aproximativa au.
Am facut niste poze la ele:
http://img151.imageshack.us/i/dscn0338p.jpg/
http://img813.imageshack.us/i/dscn0347.jpg/
=)) scuze da m-a rugat

4 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Salut, am si eu 5 clasoare cu timbre si am fost printr-un prieten, la un domn care mi-a propus 10 milioane lei vechi si nu mi-a convenit pentru ca altii imi spuneau ca 10 mi-l pot lua doar pe unul.si m-am enervat si le-am dus la tara si. acolo zaclaughing. Ale tale nu sunt vechi rau, asa ca nu te chinui sa le vinzi ca nu cred ca iti va da careva cine stie cat pe ele...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca nu valoreaza chiar asa cum crezi dar se pote sa iei ceva pe ele

| Mada_5282 a răspuns:

Foarte frumos si interesant...eu nu ma pricep dar iti recomand sa le pastrezi... poate acum nu au foarte mare valoare. dar cu cat trce timpul ca atat devin mai valoroase.

Ai grija de ele!

| Andreea_2352 a răspuns:

Pai daca pui probleme asa valoarea lor este de 0 bani dale pe gratis ca i mai bine