| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cunascatori, cunoscatoare, acesti adidasi puma sunt de dama? ce parere aveti despre ei? fundita.http://s381.photobucket.com/......pisicutax/

Răspuns Câştigător
| Hypathia a răspuns:

Sunt de dama, eu am un model asemanator la care dunga aceea albastra este roz. Bafta!

9 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Sunt unisex

| Kiyy a răspuns:

Mie imi par de dama... sunt frumosi thinking mie una imi plac

| Clutsky a răspuns:

Sunt barbatesti!
si, cel din poza e tot un baiat/barbat!

| celmaitare a răspuns:

Barbatesti!

| gabor_8975 a răspuns:

Dap
sunt de damahappy
sau pentru cocalarilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| OnlyGirl a răspuns:

Da. logik ca sunt de dama pentru ca au roz

| izuca333 a răspuns:

Da, eu cred ca sunt de dama

| alecxs a răspuns:

Am văzut o fată purtând un asemenea model, iar rozul ăla clar e de fete. Chiar aş vrea să văd un băiat cu acel roz pe adidasi happy,