| cribus a întrebat:

Poate o sa vi se para aberanta intrebarea mea! stiti cumva daca la sfarsitul lui noiembrie anul trecut a fost zapada la berlin? sau un site unde pot cauta, pentru mine e foarte important.va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0 grade celsius, zapada in ziua de 25 noiembrie 2008 berlin

5 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu stiu cum a fost vremea in Berlin la sfarsitul lui noiembrie. Stiu doar ca la noi in tara a fost ninsoare prin 24, 27 oiembrie. Vezi ce am gasit (poate gasesti sa identifice cineva... ). Sotul meu se pricepe, a facut meteo, il intreb si eu si daca stie mai multe iti scriu in plus
http://www.worldwidemeteo.com/november08.html

| alex_4322 a răspuns:

Eu am fost pe 15 Nov anul trecut si nu era zapada.
Poti verifica si pe Weather Underground au weather history:

http://www.wunderground.com/......istory.asp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

www.acuweather.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

/www.weather.com

| ancootza a răspuns:

dap a fost