| Cricket_3428 a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva repede unde gasesc optiunea pentru audio cd la nero startsmart essentials 9. nu am gasit nicaieri in meniul ala. Dau fundita, va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Pai nu scrie in el, imediat ce-l deschizi "make audio cd"? e un cd cu o nota muzicala pe el? de obicei asa e, incearca sa mai cauti, ca gasesti :P http://bloganalisis.com/wp-content/uploads/2008/12/nero9-vp2.jpg uite, audio burning in stanga :P

2 răspunsuri:
| Cricket_3428 explică:

Nu stiu de ce acolo imi apare doar "Data burning" si "copy disc". Stiti cumva?

| osimplafata a răspuns:

Pai dupa ce il deschizi dai pe nota aceea muzicala iar apoi "make audio CD" banuiesc ca ai facut asta deja deci in cazul asta uita'te in coltul din dreapta sus unde sunt doua optiuni: CD si DVD...si apasa pe CD...atunci iti va aparea.