| nikname a întrebat:

Pot face update de soft la un Nokia lumia 800 de la windows phone 7.8 la 8? Daca da, cum?

2 răspunsuri:
| HDR10 a răspuns:

Din cate am vazut pe forumuri se plangeau unii ca nu se poate face update!

| radu05 a răspuns:

Eu am un lumia 520 si am reusit sa fac unele actualizari la soft. Am intrat in setari, am intrat la actualizare telefon si am selectat ce actualizari vreau sa fac.
Mentionez ca trebuie sa fii conectat la o retea wi-fi ca sa poti face actualizarea