| nimeni_5145 a întrebat:

Pot gasi cartela frog si la chioscuri sau numai la magazinele cosmote?

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Achiziţionezi gratuit cartela frog din orice punct de vânzare COSMOTE. din care se intelege ca poti lua cartela aceasta gratuit deoarece nu are nimic pe ea doar de la magazinele cosmote sau cred ca si partenerii lor precum germanos sau romtelecom. in rest nu stiu alte locuri.

| ღAnonimღ a răspuns:

Normal ca da! se gaseste aproape oricunde. Mai putin in toaletele publice...laughing